Стройматериалы - штукатурка, штукатурка декоративная, пенопласт, клей для пенопласта

Ціна в прайсі

На цій сторінці нашої гуртової інтернет-крамниці Ви можете отримати інформацію наявності та ціни фарби для внутрішніх робіт, а також фасадної фарби - та купити фарбу в комплексі з іншими будматеріалами під самостійну пігментацію в потрібний Вам колір (до 10 відер) або під пігментацію на фірмовому устаткуванні (від 10 відер) після наочного вибору кольору і 100% передоплати за даний матеріал.

Фасадна фарба - акрилова фарба водоемульсійна біла для професійного декоративно-захисного фарбування фасаду будинку, поштукатуреного з використанням фасадної білої шпаклівки, або ж утепленого пінопластом з використанням в якості шпаклівки по пінопласту дрібнодисперсного універсального клею для пінопласту або з застосуванням мінеральної (суха суміш в мішках) декоративної штукатурки Короїд або Баранець (Шуба, Камінцева) на основі білого цементу.

Дана дисперсійна фарба підвищеної стійкості придатна до використання на різноманітних мінеральних поверхнях: гіпсові, цементні і цементно-вапняні штукатурки та шпаклівки, бетонні стіни, гіпсокартонні плити та ін. Також ця фарба придатна для фарбування поверхонь, виконаних акриловими декоративними штукатурками.

Така фасадна фарба володіє високою адгезією до основи і покривною здатністю, стійкістю до вологого стирання та миття, забезпечує дихання стін. Ця фасадна акрилова фарба стійка до дії атмосферних впливів. Вона ідеально підходить для фінішного фасадного шару в системі утеплення стін будинку пінопластом. Виробляється в білому кольорі під тонування в будь-які кольори і відтінки.

На этой странице нашего оптового интернет-магазина Вы можете получить информацию наличия и цены краски для внутренних работ, а также фасадной краски - и купить краску в комплексе с другими стройматериалами под самостоятельную пигментацию в нужный Вам цвет (до 10 ведер) или под пигментацию на фирменном оборудовании (от 10 ведер) после наглядного выбора цвета и 100% предоплаты за данный материал.

Ceresit CT42 - фарба фасадна акрилова 10 л
Ceresit CT44 - фарба фасадна акрилова "Супер" 10 л
Ceresit CT54 - фарба фасадна силікатна 10 л
Колорит Фасад ЕКО - фарба фасадна акрилова (не колеруємо) 10 л

Фасадная краска - акриловая краска водоэмульсионная белая для профессиональной декоративно-защитной покраски фасада дома, поштукатуренного с использованием фасадной белой шпаклёвки, либо же утеплённого пенопластом с использованием в качестве шпаклёвки по пенопласту мелкодисперсного универсального клея для пенопласта или с применением минеральной (сухая смесь в мешках) декоративной штукатурки Короед или Барашек (Шуба, Камешковая) на основе белого цемента.

Данная воднодисперсионная краска повышенной стойкости пригодна к использованию на разнообразных минеральных поверхностях: гипсовые, цементные и цементно-известковые штукатурки и шпатлёвки, бетонные стены, гипсокартонные плиты и др. Также эта краска пригодна для покраски поверхностей, выполненных акриловыми декоративными штукатурками.

Такая фасадная краска обладает высокой адгезией к основанию и покрывающей способностью, стойкостью к влажному стиранию и мытью, обеспечивает дыхание стен. Эта фасадная акриловая краска стойкая к действию атмосферных влияний. Она идеально подходит для финального фасадного слоя в системе утепления стен дома пенопластом. Производится в белом цвете под тонировку в любые цвета и оттенки.


Основа пiд фарбування.

Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків олійних та емульсійних фарб, мастил та ін. Основи зі зниженою несучою здатністю або з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтовкою глибокого проникнення. При виконанні робіт по традиційній цементній штукатурці вона повинна бути витримана не менше 28 діб. Поверхні, пофарбовані раніше водоемульсійними фарбами, вимити водою з додаванням миючих засобів.


Основание под покраску.

Основание должно быть сухим, крепким, ровным, очищенным от пыли, грязи, плесени, грибков, остатков масляных и эмульсионных красок, масел и пр. Основания с пониженной несущей способностью или с повышенным водопоглощением обработать грунтовкой глубокого проникновения. При выполнении работ по традиционной цементной штукатурке она должна быть выдержана не менее 28 суток. Поверхности, покрашенные ранее водоэмульсионными красками, вымыть водой с добавлением моющих средств.