Як замовити комплекс фасадних матеріалів?

1) Визначитись, що наші умови й наші ціни Вас абсолютно влаштовують.

2) Обрати товари з нашого прайс-аркушу або підготувати вхідну інформацію для прорахунку технолога-консультанта:
     - квадратура утеплення/оздоблення;
     - товщина та марка пінопласту;
     - матеріал поверхні, по якій будуть проводитися роботи;
     - загальна довжина кутників з сіткою;
     - побажання по виробниках та торгових марках;
     - назва населеного пункту об'єкту;
     - бажана дата постачання;
     - інші нюанси та побажання.
Технолог-консультант через деякий час надасть ЗАГАЛЬНУ СУМУ до сплати.

Повний перелік фасадних матеріалів з прорахованою нормою витрат та із вказанням рекомендованих брендів, а також будь-яку іншу технологічну інформацію, що є інтелектуальною власністю, можна отримати тільки шляхом РОЗШИРЕНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, яка замовляється перерахуванням 200 грн. на картковий рахунок - всі кошти повертаються в повному обсязі під час замовлення.

3) Узгодити остаточний перелік фасадних матеріалів або загальну суму фасадної комплектації (якщо Ви не надали й не замовили надання повного переліку та довіряєте всю комплектацію нашому технологу), а також вказати бажану дату та час доставки, адресу доставки та 2 контактні номери телефону.

4) Отримати від технолога-консультанта підтвердження виконання замовлення за узгодженими умовами й цінами та, в разі необхідності, передплатити замовлення:
     - доставка далі 10 км від Києва - 10%;
     - доставка далі 100 км від Києва - 100%;
     - Короїд, Шуба, Мозаїка чи фарба (від 5 відер) в кольорі - 100%.
Для цього треба отримати від технолога-консультанта реквізити для передоплати або адресу київської колеровочної студії, що прийме готівкову оплату за тонування в колір.

5) Вчасно зустріти вантажівку з фасадними матеріалами та забезпечити організоване розвантаження - не довше 30 хв. на 1,5 тонни/12 куб. метрів.

Мінімальне замовлення 5000 грн. Самовивозу немає. Пінопласт, дюбелі та ін. фасадні матеріали можна купити тільки в КОМПЛЕКСІ. Будматеріали не фасадні (внутрішні) можуть купити тільки власники VIP-карт (хто вже щось у нас купував). Ціни в прайсі - не в телефоні. Розширена консультація технолога (не менеджера!), включаючи норми витрат, тільки по передоплаті 200 грн. на картковий рахунок. Далі 10 км від межі Києва - 10% передоплати, далі 100 км - 100%. Якщо Ви прочитали весь цей абзац і готові зробити замовлення, дзвоніть: (068) 240-15-25. Пропонувати свої товари, послуги або "співпрацю" заборонено. Безготівка з ПДВ від 50 тис. грн. (в тому числі і так звана державна програма з компенсації). "Суперзнижки на супероб'ємах" не передбачені, тому як вже від 30 тис. грн. ми даємо найнижчу ціну в Україні на квадратний метр фасадного комплексу з пінопластом. Ми не екстрена служба - "на вчора" не працюємо. Не тримаємо (не входить у ціну товарів) власних складів, офісів, магазинів - виключно пряме постачання від заводів-виробників чи їх дистриб'юторів.

Терміни постачання.
Замовлення з пінопластом доставляються через 1-2 робочі дні.
Замовлення з колерованим Короїдом, Шубою, фарбою доставляються через 2-3 робочі дні.
Замовлення з мозаїчною штукатуркою доставляються через 5-10 робочих днів.


Замовлення доставки комплексу матеріалів
для утеплення пінопластом можна зробити:

електронною поштою:
телефоном: -
мобільним телефоном: -

ЗАБОРОНЕНО використвоувати дані контакти для будь-яких інших питань, крім безпосереднього замовлення доставки системи утеплення.


пенопласт комплекс цена киев доставка комплектация фасада